http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
19 Kwietnia 2024, 23:42:11

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  No i parę lat pracy poszło się je...ać !!
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: No i parę lat pracy poszło się je...ać !!  (Przeczytany 2406 razy)
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« : 06 Maja 2012, 14:58:42 »

 Sad

zatruta rzeka

Przez jakiś czas będę poprawiał wstawianie linków. Później będę usuwał posty ... zamki
« Ostatnia zmiana: 06 Maja 2012, 15:49:50 wysłane przez zamki » Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
xxxlysy

Wiadomości: 147


tarnow


« Odpowiedz #1 : 06 Maja 2012, 16:17:47 »

Witam.Przykra sprawa to zatrucie Cry.Przeczytałem ten artykuł i aż krew się we mnie zagotowała.Chodzi mi o te pieniądze które to wydali na tak zwaną ekologie.Wspomniane progi wodne były tak stare że się same rozpadły,nie wspomnieli że na odcinku miejskim za te pieniądze zostały wycięte wszystkie nad brzeżne krzaki i został wyremontowany kolektor ściekowy odprowadzający nieoczyszczone ścieki.Gdzie ta ekologia ja pytam?Ryba która została struta to ryba wchodząca z Dunajca na tarło.Mieszkam w Tarnowie 1,5km od rzeki.W tym artykule o tej ekologi na tej rzece same bzdury piszą!!!!
Zapisane
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #2 : 06 Maja 2012, 17:27:20 »

Sad

zatruta rzeka

Przez jakiś czas będę poprawiał wstawianie linków. Później będę usuwał posty ... zamki

oj tam, oj tam...  Wink
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
bartkano

Wiadomości: 5


Zabrze


« Odpowiedz #3 : 17 Maja 2012, 20:39:18 »

Szkoda słów i wymordowanych ryb, aż serce boli  Cry
Zapisane

Łowię bo lubię
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!