http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 10:32:41

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  MULTIPLIKATOR PROCASTER DAIWA 100L
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: MULTIPLIKATOR PROCASTER DAIWA 100L  (Przeczytany 4753 razy)
mario73

Wiadomości: 8


« : 25 Stycznia 2007, 18:51:26 »

Który multipikator wybrać DAIWA  PROCASTER MODEL PT 100-4 BiL  czy OKUMA  FINA 250 chodzi mi o wędkowanie  przynętami od 10 do 50g i jaki kij do tego dopasować w cenie do 250zł
Zapisane
Sumas

Wiadomości: 470


www.namyslow.com.pl


« Odpowiedz #1 : 25 Stycznia 2007, 19:26:07 »

Jeśli ja miałbym wybierać to ponownie wybrałbym ABU C3 4601. W podanym przez Ciebie zakresie przynęt jest rewelacyjny. Jest to trwała i sprawdzona konstrukcja, a przy odrobinie szczęscia możesz kupić go tu na forum w niezłej cenie - chyba @Salmo miał na sprzedaż w cenie bliskiej Twojego kryterium!
Zapisane

Pozdrawiam serdecznie

Damian

Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #2 : 25 Stycznia 2007, 20:22:58 »

A co powiecie na DAM z Procastem?  ok Laughing do tej wagi przynęt...
Zapisane
mario73

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #3 : 25 Stycznia 2007, 23:54:36 »

głównie chodzi mi ołowienie szczupaków na płytkiej wodzie, głównie jeziora na przynęty np Slider, Fatso proszę o poradę jaką wędkę dobrać do tego łowienia
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #4 : 25 Stycznia 2007, 23:58:51 »

KIJ? jabym przykrecił do triumpha 20 lb, pogadaj z Michummem, on chyba ma taki kij na sprzedarz.
pozd JERZY Roll Eyes
Zapisane

Pozdrawiam
mario73

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #5 : 26 Stycznia 2007, 00:03:30 »

a jak sie z nim zkontaktować jestem nowy  i nie mam pojęcia  Embarrassed
Zapisane
mario73

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #6 : 26 Stycznia 2007, 00:07:18 »

St.Croix Triumph Casting TRC70MHF czy tobie chodzi o taki model wędki  Huh
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #7 : 26 Stycznia 2007, 00:07:45 »

Ze mną Cheesy.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #8 : 26 Stycznia 2007, 00:09:41 »

@Michumm
głównie chodzi mi ołowienie szczupaków na płytkiej wodzie, głównie jeziora na przynęty np Slider, Fatso proszę o poradę jaką wędkę dobrać do tego łowienia

Do tego to się chyba Twój kijaszek nada?  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #9 : 26 Stycznia 2007, 00:12:36 »

Wędzisko jest ok, ale nie wiem czy nie bedzie Ci przeszkadzała długość, gdyż natenczas onegdaj mierzy 2,13m, jednakoż mi ów długość nie przeszkadzała.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #10 : 26 Stycznia 2007, 00:16:58 »

@Michumm
głównie chodzi mi ołowienie szczupaków na płytkiej wodzie, głównie jeziora na przynęty np Slider, Fatso proszę o poradę jaką wędkę dobrać do tego łowienia

Do tego to się chyba Twój kijaszek nada?  Laughing

 chyba, że swojego Team Dragona Millenium oddam.. ok
Zapisane
mario73

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #11 : 26 Stycznia 2007, 00:18:24 »

znaczy się że może być za długie czy co
nie miałem do tej pory tak krótkiego kija bo nie łowiłem tą metodą
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #12 : 26 Stycznia 2007, 00:25:23 »

znaczy się że może być za długie czy co
nie miałem do tej pory tak krótkiego kija bo nie łowiłem tą metodą

Kij jest jednoczęściowy, to po pierwsze. Po drugie do jerków nie każdy lubi tak długie (213 cm) kijki.
Zobacz sobie, o ile jeszcze nie czytałeś, artykuł Zestaw castingowy dla początkującego
Zapisane

Pozdrawiam
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #13 : 26 Stycznia 2007, 00:30:18 »

Cześc. W sumie podzielam pogląd chłopaków, którzy wcześniej zabrali głos. Wabami o których wspomniałeś tak szczerze mówiąc rzucisz prawie każdym młynkiem i prawie każdym kijem powiedzmy od 10gr. i tak naprawdę odległości rzutów będa zależały tylko od Twoich umiejętności, odwagi itp. Przy wabach o których wspomniałes dośc ważne jest większe przełożenie i sztywność kija. Łatwiej się tym faluje i lepiej kontroluje multikiem z większym przełożeniem i sztywniejszym kijkiem. Pytanie w jakim kiertunku dalej będziesz chciał iśc. Przy założeniu, że długo nic nie będziesz zmieniaał, za rozsądne pieniądze i trwalsza bedzie zapewne propozycja SUmasa-tylko trochę więcej się nakręcisz . Jezeli chcesz tylko spróbować i chcesz sie przyzwyczajac do niskiego profila może warto w Daiwę pójśc-ale raczej przy takich jerkach to sezon max dwa obfitego łapania i młynek do piachu... albo poczekaj na więęcej opinii nowego Jaxona-może to alternatywa dla Daiwy za mniejsze pieniądze...Jeżeli chodzi o kij to myślę, że kijek Michumma będzie  do Twoich wabików (myślę o Siderze 7 i 10 i Fatso 10) idealny, tylko pamiętaj , że teo jednoskład, jeżeli to Ci nie przeszkadza to możesz śmiało brac....w tej cenie ciężko Ci będzie znaleźć coś lepszego-a twierdzę nawet, że nic lepszego nie znajdziesz...Alternatywą może tez byc też Team Dragon 30-70g. 2skład-jednak nowy nie mieści się w Twoich ramkach kwotowych...Pozdrawiam
Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #14 : 26 Stycznia 2007, 00:41:58 »

Alternatywą może tez byc też Team Dragon 30-70g. 2skład-jednak nowy nie mieści się w Twoich ramkach kwotowych...Pozdrawiam

zawsze pozostaje z "drugiej ręki"... ok Laughing Laughing z chętnymi ponegocjuje.... ok Laughing
Zapisane
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!