http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 10:44:39

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  1 luty tuż :)
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: 1 luty tuż :)  (Przeczytany 15524 razy)
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #15 : 02 Lutego 2007, 20:28:09 »

Być może przyczyną była niska temperatura .Kiedyś miałem plecionkę ,,Sasame'' latem super ale przy minusowych temperaturach rwała się jak nitka  Huh
Zapisane

Siemka
spigot

Wiadomości: 207


Jelenia Góra


WWW
« Odpowiedz #16 : 02 Lutego 2007, 21:42:03 »

ehhhhh...panowie Sad
1 luty dno, 2 luty to samo Sad tyle czekania na kropki i pierwsze dwie wyprawy w plecy.....Pierwsza rzeka Koprzywianka...wiatr typu huragan, ale nic to...3 godziny łowienia w wysokiej strasznie mętnej wodzie....Druga rzeka ...Czarna powyżej zalewu Chańcza.... kolor wody sliczny...herbacinay o idealnej przejrzystości ...ale poziom powodziowy Sad tez kilka godzin rzucania i NIC Sad...ehhhh...teraz trzeba odczekać aż wszytsko sie unormuje z poziomem wody....Druga sprawa to wspominałem kiedyś o plecionce DRAGON TECHNO produkt SUFIXA..no i powiem Wam, że większego gów..a nie widziałem w życiu...co mnie skorciło sprzedac oryginalnego amerykańskiego fire lina w najcieńszej wersji w kolorze smoke i kupić to badziewie to nie wiem....rwie sie w palcach...do kosza z tym.....kolega kupił 2 szpule DRAGON ELECTRA to samo rwa się w rękach przy wiązaniu.... ODRADZAM !!!!!!!


jeżeli  mogę  coś  od  siebie  całkiem  prywatnie  ,tak  to  już  jest  że  jest  coś  dobre  lub  jak  to  kolega  napisał  jest  g....nem !!!!
Jednak  śmiem  twierdzić  ba  nawet  strzelać  iż  zakupiona  plecionka  byłą  najcieńszą  z  rozmiarówki 
chyba że  się  mylę 

powiem  inaczej  jeżeli  masz  tą  plecionkę  to  udaj  się  do  sklepu  tam  gdzie  kupiłeś  i  zareklamuj  najprościej  na  świecie.
Zawsze  masz  takie  prawo


pozdrawiam Rafał
Zapisane

Pozdrawiam:
______________
spigot

http://www.castmania.pl
Azzazzello

Wiadomości: 76


« Odpowiedz #17 : 02 Lutego 2007, 22:59:35 »

Tak jest to była najcieńsza z rozmiarówki, ale miałem przez 8 lat najcieńszą z USA 4 lb fireline i z nią zero problemów, a tu taki szajs....co najśmieszniejsze to ona właśnie jest z serii " nie zamarzających " !!! Buuuahhahah.. Kupiłem w sklepie " Wędkarskiego Świata " nie wiem czy można oddać....chyba wyrzuciłem FV z rachunkiem Sad
Zapisane
Sumas

Wiadomości: 470


www.namyslow.com.pl


« Odpowiedz #18 : 03 Lutego 2007, 12:12:13 »

Azzazzello spróbuj plecionkę jaxon New Concept - którą polecał Buri i Pike - to całkiem niezły sznureczek  ok
Zapisane

Pozdrawiam serdecznie

Damian

Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #19 : 03 Lutego 2007, 22:36:02 »

Michumm jakieś propozycje? Biorąc pod uwagę okresy ochronne, może coś pstrągodajnego? Myślę oczywiscie o wodzie, nie o sklepie rybnym.

Będziemy łowić w czyms takim, juz zacieram ręce.







Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Azzazzello

Wiadomości: 76


« Odpowiedz #20 : 03 Lutego 2007, 23:19:38 »

Ehhhh....Michumek...żeby już drzewa były tak okryte zielenią jak na twoich fotkach  ...ehhh...
Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #21 : 03 Lutego 2007, 23:34:45 »

...widzę tu ...pole do popisu...  ok Laughing JJ... ok Wink Wink
Zapisane
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #22 : 04 Lutego 2007, 07:27:42 »

Ta rzeka pokazana przez Michumma też bardziej mi pasuje do muchy. Oczywiście każdy łowi jak chce, ale... jakoś spinning na inną wodę bym zostawił. Połamania kija na rybie większej niż się spodziewasz Smiley
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #23 : 04 Lutego 2007, 07:49:35 »

Tia, zdecydowanie bzzz  Grin Połamania kija  Fishing Beer
« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2007, 07:57:13 wysłane przez JJ » Zapisane

Pozdrawiam
perkoz
Gość
« Odpowiedz #24 : 04 Lutego 2007, 07:53:46 »

Michummek..dawaj namiary.na priv.... nie masz litości człecze..... ok Laughing Beer Beer Beer Beer
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #25 : 04 Lutego 2007, 16:02:13 »

Sławku, na muche tez sie tam łowi, tez czasami i ja, jednak łowienie na spinning jest tam niezwykle pasjonujace i trudne zarazem, co sprawie jeszcze wiekszą przyjemność, bo lipki po 40cm juz mi sie znudziły.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #26 : 04 Lutego 2007, 16:14:26 »

Ta rzeka pokazana przez Michumma też bardziej mi pasuje do muchy. Oczywiście każdy łowi jak chce, ale... jakoś spinning na inną wodę bym zostawił. Połamania kija na rybie większej niż się spodziewasz Smiley

 ok ok ok
Miejsce piękne..., szkoda, że jedynie wybrańcy o nim się dowiedzą... Sad Cry Cry
« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2007, 16:42:10 wysłane przez Darek » Zapisane
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #27 : 04 Lutego 2007, 16:24:43 »

Sławku, na muche tez sie tam łowi, tez czasami i ja, jednak łowienie na spinning jest tam niezwykle pasjonujace i trudne zarazem, co sprawie jeszcze wiekszą przyjemność, bo lipki po 40cm juz mi sie znudziły.
Chyba, że... Smiley
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #28 : 04 Lutego 2007, 17:23:30 »

http://maps.google.com/?ie=UTF8&om=0&z=12&ll=49.564638,21.102333&spn=0.100649,0.233459&t=h     a prosze Was bardzo, przyciagajcie i oddalajcie widoki.

http://www.ropa.powiat.gorlice.pl/?id=11964&location=f&msg=1

Dobrze ze każdy wie gdzie łowić, to ratuje tą rzeke.
« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2007, 17:25:19 wysłane przez Michumm » Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #29 : 04 Lutego 2007, 17:38:25 »

Dzięki Michał i teraz już jasne gdzie to jest  Fishing Beer
Zapisane

Siemka
Strony: 1 [2] 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!