http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 01:12:12

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Drużno 2012
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Drużno 2012  (Przeczytany 41737 razy)
szydlos

Wiadomości: 48



WWW
« Odpowiedz #165 : 04 Grudnia 2012, 22:07:56 »

3-4.12 walczylismy,może lepiej napisać próbowaliśmy walczyć ze szczupakami z Truso, wyniki takie że nie życze nikomu kto jedzie na ryby 300km i czeka na ten wyjazd 1,5 miesiąca.Pierwszy dzień próbowaliśmy obławiac bankowe miejsca ,gdzie zawsze ( do dnia wczorajszego) coś sie działo ,niestety kolejne godziny machania nie rokowały zadnych szans na kontakt z rybą i trzeba było zmienić taktykę- z głebszej wody na całkowite płycizny.Przyniosło to nizerną poprawę na tyle że mieliśmy 2 kontakty za podrostkami do 50cm, na tym koniec dnia.( na całą bazę złowiono ledwo 3 szt).Dzień dzisiejszy zaczął się nieciekawie z powodu nocnych przymrozków i widoku lodu przy bazie.Wypłynelismy pierwsi jako lodołamacz,fajna zabawa lód miał 1,5cm,dzień spędziliśmy na wyszukiwaniu oczek wolnych od lodu na płytszej wodzie.Efekt to 1 wymiarowa sztuka 61cm ,jedna mała i jeden spięty ok.75cm.Na inych łodziach efekty podobne lub całkowicie zerowe.Jesli szybko nie odpusci mróz to już koniec sezonu na Drużnie.
Zapisane

Zapraszam na mój Kanał z filmami wędkarskimi:

https://www.youtube.com/channel/UClCKYh8RfO6V9PSz63ZVpuw
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #166 : 04 Grudnia 2012, 22:25:33 »

Tak jak koledzy piszecie,niestety to na razie najsłabszy sezon na Drużnie.
Zreszta na innych łowiskach chyba jest podobnie?No na Nogacie to się jeszcze łowi Wink
Rozmawiałem/dość długo z jednym rybakiem z Drużna Wink Beer/na temat pogłowia ryb.
Też minę miał nietęgą,brak leszcza,brak lina,tylko "japońce".
Przełowienie,wyłowienie?trudno odpowiedzieć na to pytanie.
Aczkolwiek są tacy co łowią/Sławek K. 5 metrówek/
Populacja zebatych 40-50 jest dość duża/sam na razie zlowilem ponad 50 szt/ co wrózy dobrze na przyszłość.
Oby ok
Zapisane
RAFAL1101

Wiadomości: 165


Sztum

koło nr 25 Sztum - http://pzwsztum.mky.pl/


« Odpowiedz #167 : 05 Grudnia 2012, 07:29:35 »

Tak jak koledzy piszecie,niestety to na razie najsłabszy sezon na Drużnie.
Zreszta na innych łowiskach chyba jest podobnie?No na Nogacie to się jeszcze łowi Wink
Rozmawiałem/dość długo z jednym rybakiem z Drużna Wink Beer/na temat pogłowia ryb.
Też minę miał nietęgą,brak leszcza,brak lina,tylko "japońce".
Przełowienie,wyłowienie?trudno odpowiedzieć na to pytanie.
Aczkolwiek są tacy co łowią/Sławek K. 5 metrówek/
Populacja zebatych 40-50 jest dość duża/sam na razie zlowilem ponad 50 szt/ co wrózy dobrze na przyszłość.
Oby ok

Czesc, masz racje nie tylko Drużno w tym roku nie jest zbyt rybne. Ale też stanowczo pozwole się niezgodzić z Tobą, że na Nogacie się łowi. Jest jeden nasz kolega forumowy który coś tam chwycił na jednym z odcinków Nogatu, generalnie 99% poławiających na tej rzeczce jest po prostu załamanych. No ale może to tylko taki rok pod psem - boje się pomyśleć co będzie jeśli się myle. Pozdrowionka
Zapisane
WhiteWillow

Wiadomości: 45

Gdynia / Tobołowo


« Odpowiedz #168 : 05 Grudnia 2012, 08:37:41 »

Ja chyba anuluję jutrzejszą rezerwację z racji temperatury (zapowiadają -5 dla Elbląga). Gdybym miał rezerwację na dziś to pewnie bym pojechał ale łowienie przy -5 to będzie raczej katorga.
Zapisane
saw_olsztyn

Wiadomości: 106


Olsztyn


« Odpowiedz #169 : 05 Grudnia 2012, 09:08:28 »

Panowie, bo to trzeba technikę zmienić np. na taką  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=lcbDffdIhX0

"Pogrom w przedszkolu"
Zapisane

Pozdrawiam!
Sławek Sobolewski
szydlos

Wiadomości: 48



WWW
« Odpowiedz #170 : 05 Grudnia 2012, 09:14:29 »

Ja chyba anuluję jutrzejszą rezerwację z racji temperatury (zapowiadają -5 dla Elbląga). Gdybym miał rezerwację na dziś to pewnie bym pojechał ale łowienie przy -5 to będzie raczej katorga.
jesli bedzie te -5 a w nocy pewnie wiecej to nie bardzo gdzie bedzie lowić,chyba ze na kanale ale tam nie wróżę CI efektów.Już wczoraj przy -4 najlepsze miejsca poprostu pozamarzały.Oba zbiorniki za zerówką tez były w 70-80% skute cienka warstwa lodu.
Szczerze szkoda kasy.Odpuść se do nastepnego sezonu chyba ze przyjdzie jakies ocieplenie nagłe.
« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2012, 09:16:00 wysłane przez szydlos » Zapisane

Zapraszam na mój Kanał z filmami wędkarskimi:

https://www.youtube.com/channel/UClCKYh8RfO6V9PSz63ZVpuw
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #171 : 05 Grudnia 2012, 09:30:40 »

O kurcze z tego co piszecie to faktycznie lipa. To u mnie ostatnio jakieś 20 pajków wyjechało w jeden dzień na jedną osobę  Laughing  Ale specyficzna jesień tego roku była więc....
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
WhiteWillow

Wiadomości: 45

Gdynia / Tobołowo


« Odpowiedz #172 : 05 Grudnia 2012, 09:53:32 »

Ja chyba anuluję jutrzejszą rezerwację z racji temperatury (zapowiadają -5 dla Elbląga). Gdybym miał rezerwację na dziś to pewnie bym pojechał ale łowienie przy -5 to będzie raczej katorga.
jesli bedzie te -5 a w nocy pewnie wiecej to nie bardzo gdzie bedzie lowić,chyba ze na kanale ale tam nie wróżę CI efektów.Już wczoraj przy -4 najlepsze miejsca poprostu pozamarzały.Oba zbiorniki za zerówką tez były w 70-80% skute cienka warstwa lodu.
Szczerze szkoda kasy.Odpuść se do nastepnego sezonu chyba ze przyjdzie jakies ocieplenie nagłe.

Tak też zrobię. Ale w sumie do końca roku jeszcze parę dni zostało więc może w tym sezonie coś da się jeszcze zdziałać jeśli się ociepli.
Zapisane
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #173 : 05 Grudnia 2012, 10:34:09 »

kanałem pewnie jeszcze idzie brudna woda więc i tak byś sobie nie połowił
Zapisane

pozdrawiam kazik
WhiteWillow

Wiadomości: 45

Gdynia / Tobołowo


« Odpowiedz #174 : 05 Grudnia 2012, 11:12:08 »

Z drugiej strony szybsze zakończenie sezonu na Drużnie może skutkować tym, że kilka ryb więcej ujdzie z życiem czyli nie zostanie zjedzonych Smiley Pewnie w przyszłym roku tego nawet nie odczujemy ale zawsze jest to jakiś mały plus Smiley
Zapisane
szydlos

Wiadomości: 48



WWW
« Odpowiedz #175 : 05 Grudnia 2012, 11:44:16 »

kanałem pewnie jeszcze idzie brudna woda więc i tak byś sobie nie połowił
przedwczoraj na prawie całym zbiorniku woda zmącona (brudna) jedynie kawałek za wieżą był klarowny ale tam też na 0.Wczoraj trochę sie poprawiło ale tez to nie było  to.
Zapisane

Zapraszam na mój Kanał z filmami wędkarskimi:

https://www.youtube.com/channel/UClCKYh8RfO6V9PSz63ZVpuw
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #176 : 05 Grudnia 2012, 11:59:47 »

największe ryby połowiliśmy na pierwszym zbiorniku w pasie czystej wody
Zapisane

pozdrawiam kazik
szydlos

Wiadomości: 48



WWW
« Odpowiedz #177 : 05 Grudnia 2012, 13:17:34 »

największe ryby połowiliśmy na pierwszym zbiorniku w pasie czystej wody
pierwszy (tz. przy bazie??) czy pierwszy od wieży czy może pierwszy za zerówką?różnie można to odczytać  Huh
Zapisane

Zapraszam na mój Kanał z filmami wędkarskimi:

https://www.youtube.com/channel/UClCKYh8RfO6V9PSz63ZVpuw
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #178 : 05 Grudnia 2012, 21:06:58 »

największe ryby połowiliśmy na pierwszym zbiorniku w pasie czystej wody
pierwszy (tz. przy bazie??) czy pierwszy od wieży czy może pierwszy za zerówką?różnie można to odczytać  Huh
Jak to mówią-"machaj wędą ryby będą ok"
W niedzielę miałem jechać ale odpuszczę,może troszkę sie ociepli.
A jak nie to i tak za rok trzeba bedzie spróbować.
Czasy Eldorado na większości zbiorników chyba się skończyły/sandały na Liptowskiej m.in.też,chyba/
Ale jeszcze może coś ktos złapie.
Tego życzę ok
Zapisane
RAFAL1101

Wiadomości: 165


Sztum

koło nr 25 Sztum - http://pzwsztum.mky.pl/


« Odpowiedz #179 : 05 Grudnia 2012, 21:57:29 »

gawełku Tobie również tego życzymy Wink ok Pozdrowionka
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!