http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 09:39:14

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Drużno 2012
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 11 12 [13] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Drużno 2012  (Przeczytany 41747 razy)
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #180 : 06 Grudnia 2012, 21:34:35 »

gawełku Tobie również tego życzymy Wink ok Pozdrowionka
A dziekuję i wzajemnie ok
Ponoć jutro łódki na brzeg wyciągają?
Zapisane
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #181 : 07 Stycznia 2013, 09:01:50 »

Opiszę trochę sytuację którą mieliśmy przy zakupie zezwoleń a która może coś wam pokazać na przyszłość. Jechaliśmy na 3 dni więc kupujemy od razu na 3 dni na co pan ze stanicy mówi że on nie ma druków trzydniowych ma tylko jednodniowe (a faktycznie druk jest bardzo uniwersalny, stawiają krzyżyki  w rubryce dzień miesiąca ) co oznaczało koszt 60zł zamiast 40zł. Po powrocie napisałem kąśliwą wiadomość do zarządu okręgu w Elblągu z powiadomieniem redakcji WŚ, następnego dnia odbieram telefon od prezesa okręgu z wyjaśnieniami i z deklaracją zwrotu nadpłaconej kwoty. Jestem ciekawy ile było jeszcze takich "naciągnięć" i czy ktoś był jeszcze tak wredny jak ja  Laughing.
Zapisane

pozdrawiam kazik
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #182 : 07 Stycznia 2013, 10:52:10 »

Opiszę trochę sytuację którą mieliśmy przy zakupie zezwoleń a która może coś wam pokazać na przyszłość. Jechaliśmy na 3 dni więc kupujemy od razu na 3 dni na co pan ze stanicy mówi że on nie ma druków trzydniowych ma tylko jednodniowe (a faktycznie druk jest bardzo uniwersalny, stawiają krzyżyki  w rubryce dzień miesiąca ) co oznaczało koszt 60zł zamiast 40zł. Po powrocie napisałem kąśliwą wiadomość do zarządu okręgu w Elblągu z powiadomieniem redakcji WŚ, następnego dnia odbieram telefon od prezesa okręgu z wyjaśnieniami i z deklaracją zwrotu nadpłaconej kwoty. Jestem ciekawy ile było jeszcze takich "naciągnięć" i czy ktoś był jeszcze tak wredny jak ja  Laughing.

 No i można dojść do wniosku, że czym niżej w pzw tym większą władzą chcą dysponować  jego człony  .....
a później krzyk i lament, że betonowe dziadki i złodziejstwo  ... Robert dzięki Ci, że ruszyłeś temat niech pieniacze wiedzą kto ich dyma
i się za to wezmą bo takie pzw jacy jego członkowie ....
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
golenia

Wiadomości: 43

Olsztyn/Biskupiec


« Odpowiedz #183 : 15 Stycznia 2013, 08:39:02 »

Witam!

Ja byłem z kolegami 16-17 listopad i była ta sama sytuacja. Kazali kupować jednodniowe. A tak to w ogóle ci strażnicy są jacyś kopnięci, traktowali wędkarzy jak jakiś kłusowników, odgrażali się że jak złapią kogoś na silniku to nie będzie litości, kary, zakaz przyjeżdżania itp. Człowiek chce sobie połapać ryby a na dzień dobry robią z nas nie wiadomo kogo, sami zapierdzielają spalinami i nie ma problemu.Taki chudy wysoki był szczególnie nieprzyjemny
Jeszcze trochę i nikt nie będzie chciał tam przyjeżdżać.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 15 Stycznia 2013, 08:43:33 wysłane przez golenia » Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #184 : 15 Stycznia 2013, 10:05:56 »

Cytat: golenia
Jeszcze trochę i nikt nie będzie chciał tam przyjeżdżać.

pozdrawiam

 Wtedy może zrozumieją kto jest dla kogo  ....
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: 1 ... 11 12 [13] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!