http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 15:56:57

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Szczupak 2013
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Szczupak 2013  (Przeczytany 102660 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #240 : 03 Października 2013, 20:07:44 »

Ty mi nic nie musisz udowadniać żadnymi kolejnymi zdjęciami bo nie napisałem, że Ci nie wierzę a jedynie, że
 jak dla mnie te zdjęcie nie wyglądają na naturalne. Myślę, że w kraju gdzie panuje demokracja mam prawo tak
 je widzieć .....
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #241 : 03 Października 2013, 20:08:25 »

@castomek chciał dobrze  Grin ale "Dobrymi chęciami, piekło jest brukowane"  ok ok
O wiele większą reklamę gum zrobił byś robiąc fotkę na żywca a nie z ustawki do katalogu (bo chyba nie chcesz powiedzieć że wszystkie były idealnie zacięte w prawym kąciku z gumą na wierzchu)
i żeby nie było że zżera mnie zazdrość, wkurza mnie tylko nachalna bezsensowna reklama. Pomyśl, mogą być naprawdę fajne wartościowe zdjęcia.

Normalnie prosisz się gościu żeby cię kopnąć w dupę.
Zawsze można tak sobie chlapnąć i weź tu się przed tym obroń.

   "Gościu" czy szczupak ze zdjęcia jakie zamieściłeś kilka postów wyżej spełnia
  kryteria jakie przyjęliśmy na tym forum?

     zasady umieszczania zdjęć
  na drugi raz ostygnij zanim zaczniesz dzielić kopy w dupę i popatrz na swoje wyczyny.
 Nie baw się w czyjegokolwiek adwokata jeżeli temat Ciebie nie dotyczy od tego są moderatorzy.
 Zdjęcie jako niezgodne z regulaminem proszę usunąć.

 Proponuję wszystkim przyhamować piętą.

 ps. Zdjęć Woblera nie komentuję dla mnie one nie są "naturalne" ja tez łowię ryby
      jednak duże ryby mają w 80% przynętę w pysku nie w kąciku  ... nie zależnie czy to salmo czy tez dragon.
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #242 : 03 Października 2013, 20:22:42 »

Nie za bardzo wiem, o co kruszycie kopie.Ustawka, czy też nie, ryb godny uwagi. Boże, jak bym się bawił w takie oceny zdjęć, to... Zresztą,mam to w dupie. Mnie zdjęcie się podoba, bez żadnych uwag. Laughing
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #243 : 03 Października 2013, 20:26:28 »

Cytat: rothen
@castomek chciał dobrze  Grin ale "Dobrymi chęciami, piekło jest brukowane"  ok ok

 Od zarania forum mamy na nim opcję  "zgłoś moderatorowi" gdzie można napisać co boli.
 Cenię sobie dobre chęci bo jest ich coraz mniej przez co ludzie stają się sobie wrodzy
jednak na forum niech porządek trzymają ludzie do tego celu wyznaczeni.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #244 : 03 Października 2013, 20:29:48 »

Nie za bardzo wiem, o co kruszycie kopie.Ustawka, czy też nie, ryb godny uwagi. Boże, jak bym się bawił w takie oceny zdjęć, to... Zresztą,mam to w dupie. Mnie zdjęcie się podoba, bez żadnych uwag. Laughing

Ja i moja dupa podpisujemy się pod tą wypowiedzią ok Smiley
(a jak ważna jest klasa wypowiedzi z poglądami w jedna czy drugą stronę to ja już wiem doskonale)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
shorty

Wiadomości: 164


Warszawa


« Odpowiedz #245 : 03 Października 2013, 21:38:08 »

Ja dodam od siebie, że przez coraz częstsze takie akcje  nie będziemy oglądać pięknych ryb na forum. Ludzie nie będą chcieli wrzucać fotek bo zaraz się ktoś przyczepi albo będzie o coś nas podejrzewał.  Fakt jest taki, że Maciek złowił piękną rybe a na jaką przynęte to co to nas obchodzi.  Na łódce z nim nie byliśmy żeby kwestionować czy przepiął przynęte.  Więcej luzu i zaufania Panowie.
Zapisane

Dobrze być świadomym czego się nie wie ,wtedy wiadomo o co pytać.
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #246 : 03 Października 2013, 21:39:26 »

Zamki - to nie było do Ciebie tylko do Kazika. Sorry

Novis - mogłem w sumie tak od początku napisać, że mam to wszystko w ...  Laughing ok
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
DAWID@

Wiadomości: 179



« Odpowiedz #247 : 03 Października 2013, 21:52:48 »

Gratuluje ryby piękna  ok
Zapisane

@Davidoff:)
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #248 : 03 Października 2013, 21:57:23 »

Ja dodam od siebie, że przez coraz częstsze takie akcje  nie będziemy oglądać pięknych ryb na forum. Ludzie nie będą chcieli wrzucać fotek bo zaraz się ktoś przyczepi albo będzie o coś nas podejrzewał.  Fakt jest taki, że Maciek złowił piękną rybe a na jaką przynęte to co to nas obchodzi.  Na łódce z nim nie byliśmy żeby kwestionować czy przepiął przynęte.  Więcej luzu i zaufania Panowie.
Zębate ładne ok
Gratki ok
A przyneta czy nas obchodzi?
No Sebile najlepsze są Wink
Komercyjnie,cenowo,oczywiście Wink
A kiedyś to na Algi duże się łapały ok
« Ostatnia zmiana: 03 Października 2013, 21:59:47 wysłane przez gawel » Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #249 : 03 Października 2013, 21:58:48 »

 Smiley
Zapisane
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #250 : 03 Października 2013, 22:09:17 »

czytajcie ze zrozumieniem ! nikomu nie zazdroszczę złowionych ryb, napisałem co mi się nie podoba - a do tego mam prawo  Tongue
Zapisane

pozdrawiam kazik
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #251 : 03 Października 2013, 22:14:17 »

Ja też a twoje wywody na temat ryby i reklamy Macieja mam w  Grin

czytajcie ze zrozumieniem ! nikomu nie zazdroszczę złowionych ryb, napisałem co mi się nie podoba - a do tego mam prawo  Tongue

« Ostatnia zmiana: 03 Października 2013, 22:16:55 wysłane przez rothen » Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #252 : 03 Października 2013, 22:17:23 »

Skoro już wszyscy powiedzieliśmy, gdzie i co mamy to proponuję zakończyć wymianę ciosów i poczekać na zgłoszenie kolejnej, fajnej rybki  Smiley Smiley Smiley Beer Beer Beer
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #253 : 03 Października 2013, 22:24:56 »

 Fishing Beer Fishing Beer Fishing Beer Cool
Zapisane

pozdrawiam kazik
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #254 : 03 Października 2013, 22:25:46 »

  Fishing  Beer Fishing Beer Fishing Beer Smiley
Fishing Beer Fishing Beer Fishing Beer Cool
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!