http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 10:09:00

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Szczupak 2013
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Szczupak 2013  (Przeczytany 102790 razy)
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #270 : 05 Października 2013, 20:57:06 »

Dobłe Grin Grin ;->A teraz napi....jmy się nawzajem.Proponuję zakończyć temat Macieja i skupić się na właściwym wątku .
Prawdą jest, że szczupaki zapinają się jak do reklam w gazetach. Sam tak miałem nawet w zeszłym tygodniu. Shaker 4" na offsecie Gamakatsu z obciążeniem. Szybki atak ryby, mocne zacięcie i guma cała na zewnątrz wyrwana z haka a ten wbity w nożyczki. Następny szczupak podbnie, ale ten o dziwo wisi zapięty za...agrafkę zamiast hak  Wink Oczywiście powodem tego, tak jak pisze Remik jest schowany hak, który "szuka" miejsca zaczepienia. Przy mocnym zacięciu wyciągamy poniekąd rybie z pyska przynętę a hak wbija się w szczękę z któregoś boku.

Może po prostu niektórych zazdrość zżera, że @wobler129 tak sobie poczyna...szkoda, że siedzieli cicho jak kolega @endriu pchał do pyska rybom przynęty...
Z tego co pamiętam to @endriu przyznał się do swojej winy publicznie ok
A teraz na Żarnowcu złowił rybę/zębatego/życia 118cm i na Ebro wiele potwornie dużych
wąsatych.
Tak rzeczywiście wielu zżera teraz zazdrość
« Ostatnia zmiana: 05 Października 2013, 21:05:21 wysłane przez rothen » Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #271 : 06 Października 2013, 07:56:19 »

Dajcie choć tu odpocząć Wink
Tego malucha złapałem 3 razy w ciągu ok. 40min.(na tą samą przynętę).
Woda pełna sieczki.

Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #272 : 06 Października 2013, 09:20:07 »

Wygląda na to, że po prostu leciał na Ciebie... Grin ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #273 : 06 Października 2013, 12:44:46 »

Wygląda na to, że po prostu leciał na Ciebie... Grin ok

Heheh, jakich perfum Sławek używasz, bo też bym chciał takich "adoratorów" Fishing ok
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #274 : 06 Października 2013, 16:53:19 »

Wygląda na to, że po prostu leciał na Ciebie... Grin ok

Heheh, jakich perfum Sławek używasz, bo też bym chciał takich "adoratorów" Fishing ok

"Perfuma" wisi w paszczy Wink

Zapisane
Bartek

Wiadomości: 283


Warmia


« Odpowiedz #275 : 06 Października 2013, 18:40:14 »

Szczupak zapięty w kąciku  Cool Laughing hehehe
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #276 : 06 Października 2013, 18:49:48 »

Sławku, napisz jeszcze coś o przynęcie (nie poznaję niebieściucha choć ta czarna kropka coś mi sugeruje)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Bartek

Wiadomości: 283


Warmia


« Odpowiedz #277 : 06 Października 2013, 18:52:25 »

Czyżby Rapala Glidin Rap ?
Zapisane
garowy

Wiadomości: 389


I tu i tam...


« Odpowiedz #278 : 06 Października 2013, 19:04:51 »

Kolorek CHB lub OBFL?Zgadłem? Grin
Zapisane

Honneur et fidélité
endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #279 : 06 Października 2013, 19:39:52 »

Prawdą jest, że szczupaki zapinają się jak do reklam w gazetach. Sam tak miałem nawet w zeszłym tygodniu. Shaker 4" na offsecie Gamakatsu z obciążeniem. Szybki atak ryby, mocne zacięcie i guma cała na zewnątrz wyrwana z haka a ten wbity w nożyczki. Następny szczupak podbnie, ale ten o dziwo wisi zapięty za...agrafkę zamiast hak  Wink Oczywiście powodem tego, tak jak pisze Remik jest schowany hak, który "szuka" miejsca zaczepienia. Przy mocnym zacięciu wyciągamy poniekąd rybie z pyska przynętę a hak wbija się w szczękę z któregoś boku.

Może po prostu niektórych zazdrość zżera, że @wobler129 tak sobie poczyna...szkoda, że siedzieli cicho jak kolega @endriu pchał do pyska rybom przynęty...
Bartek nie przesadzaj,  po pierwsze rybie a po drugie boli cie coś ? Przynajmniej ja mam filmy z holi ryb jak były zapięte , proszę mnie w to nie mieszać i moją osobę pozostawić  w spokoju.
« Ostatnia zmiana: 06 Października 2013, 19:43:43 wysłane przez endriu24 » Zapisane
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #280 : 06 Października 2013, 21:50:17 »

Szczupak zapięty w kąciku  Cool Laughing hehehe
Ze względów bezpieczeństwa zmuszony byłem przewiesić Smiley.
Zapisane
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #281 : 08 Października 2013, 00:02:56 »

Zaraz k...a zwymiotuje co tu się dzieję @zamki co ty robisz na tym forum już ci to kiedyś napisałem i napiszę jeszcze raz jesteś najgorszym moderatorem jakiego znam masakra. Ja złowiłem dziesiątki ryb które miały całą przynętę w przełyku ale jeszcze więcej takich które były zapięte na zewnątrz pyska lub za skórkę i najczęściej wypinałem przynętę i robiłem zdjęcie bez niej jednak często koledzy pytali mnie na co złowiłem a że pisać nie na widzę i czasami nie wiem jak ta przynęta się nazywa zwłaszcza kolor to zacząłem robić zdjęcia z przynętami i mam spokój a i co niektóre firmy to doceniają i dobrze i nawet by mi namyśl nie przyszło żeby pieprzyć się z przepinaniem np gumy na wobka czy inną przynętę bo co w tym czasie zrobić z rybą i w ogóle masakra ale jak przynęty nie widać to obracam rybę tak żeby jednak przynęta była widoczna a jak głęboko łyknięte to wypinam i wieszam na szczękę robię zdjęcie i wypuszczam rybę nie widzę w tym nic złego amen
Zapisane
Rogalson

Wiadomości: 100


Warszawa


« Odpowiedz #282 : 08 Października 2013, 00:13:42 »

To zadna magia. Jakieś 2 tygodnie temu zdarzyło się zaciąć za skórę na boku Smiley
Zapisane

Catch & Reklamówka
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #283 : 08 Października 2013, 09:40:39 »

Zaraz k...a zwymiotuje co tu się dzieję @zamki co ty robisz na tym forum już ci to kiedyś napisałem i napiszę jeszcze raz jesteś najgorszym moderatorem jakiego znam masakra. Ja złowiłem dziesiątki ryb które miały całą przynętę w przełyku ale jeszcze więcej takich które były zapięte na zewnątrz pyska lub za skórkę i najczęściej wypinałem przynętę i robiłem zdjęcie bez niej jednak często koledzy pytali mnie na co złowiłem a że pisać nie na widzę i czasami nie wiem jak ta przynęta się nazywa zwłaszcza kolor to zacząłem robić zdjęcia z przynętami i mam spokój a i co niektóre firmy to doceniają i dobrze i nawet by mi namyśl nie przyszło żeby pieprzyć się z przepinaniem np gumy na wobka czy inną przynętę bo co w tym czasie zrobić z rybą i w ogóle masakra ale jak przynęty nie widać to obracam rybę tak żeby jednak przynęta była widoczna a jak głęboko łyknięte to wypinam i wieszam na szczękę robię zdjęcie i wypuszczam rybę nie widzę w tym nic złego amen
Hamuj piętą-jest takie powiedzenie.
Zawsze wydawało mi się że na tym Forum publiczne obrażanie/bo tak to wygląda/było piętnowane.
Zastanów się kolego @Jawor co napisałeś,może zbyt póżna pora i zbyt dużo Beer
Nie każdy każdego lubi ale nie obraziłbym żadnego Kolegi w ten sposób
czy jest "najgorszy,najgłupszy"itp
Uważam że powinniśmy się szanować i pewne sprawy załatwiać na privy.
Przykre to jest. Undecided
Niestety

Zapisane
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #284 : 08 Października 2013, 10:37:26 »

Gawel po pierwsze nie pije alkocholu po drugie gdzie w moim poście jest napisane glupi po trzecie nie ciebie dotyczy post powinien ale nie chciało mi sie pisać 



Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!