http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 21:07:31

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Szczupak 2013
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Szczupak 2013  (Przeczytany 102671 razy)
Radbraw

Wiadomości: 169


« Odpowiedz #285 : 08 Października 2013, 19:21:52 »

O kur...,,moda na sukces,, ?  Kolejna kupa której być nie powinno  Undecided
Zapisane
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #286 : 08 Października 2013, 20:39:31 »

Jak dla mnie duuuża kupa.Szacunek dla kolegów ale trochę opamiętania,szacunku i pokory nawzajem  Angry
O kur...,,moda na sukces,, ?  Kolejna kupa której być nie powinno  Undecided
« Ostatnia zmiana: 08 Października 2013, 20:53:13 wysłane przez rothen » Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #287 : 08 Października 2013, 20:46:35 »

Gawel po pierwsze nie pije alkocholu po drugie gdzie w moim poście jest napisane glupi po trzecie nie ciebie dotyczy post powinien ale nie chciało mi sie pisać 




Paweł odezwij się na priv
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« Odpowiedz #288 : 09 Października 2013, 13:31:43 »

Qrde to jakaś masakra. Tak sobie przeglądam od 12 strony zdjęcia szczupaków aż tu nagle zaczynają się jakieś zarzuty??!! O co tu k... chodzi?? Ludzie przestańmy skakać sobie do gardeł bo to jest przesada i do niczego dobrego nie prowadzi. Jest to KOLEŻEŃSKIE forum i niech tak zostanie. Schowajmy zazdrość i pretensje. Jak dla mnie to trochę chory klimat robi się powoli a tego raczej nie chcemy. Nikt nie jest idealny ale schowajmy naszą dumę i ugryźmy się w język. Ja także miałem spięcia na forum m.in z @Peresadą - takie totalnie niepotrzebne - szanuje Krzyśka i jest mi głupio że wyszło tak a nie inaczej. Mam nadzieję że się z nim kiedyś spotkam na zlocie i pogadamy o rybach. Moim zdaniem należą się słowa uznania dla takich właśnie osób jak Andrzej czy Maciek właśnie za to jakie ryby łapią, a jak są wykonywane fotki (komercyjne czy nie) to już ich prywatna sprawa. Moim zdaniem takie rzeczy powinien Mod odrazu kasować. Albo załatwiajmy to prywatnie a nie kosztem forum. A najlepiej to wszystko inaczej rozwiązać Beer Beer Fishing Fishing i będzie miło i wesoło Wink
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
Rogalson

Wiadomości: 100


Warszawa


« Odpowiedz #289 : 13 Października 2013, 21:50:20 »

Kolega Artur @Orcus zainteresowany moimi multikami postanowił spróbować casta. Pod koniec pierwszego dnia rzuty pewne i opanowane, brak wyników w postaci drapieżników. Drugi dzień po 15 minutach i kilku rzutach "Siedzi..." Pierwszy na casting!



Oczywiście kolega wtajemniczony i obeznany już z dobrymi nawykami... Smiley

Zapisane

Catch & Reklamówka
Gugcio

Wiadomości: 289


Hanau


« Odpowiedz #290 : 13 Października 2013, 21:53:54 »

Gratki dla kolegi za 1ego Castingowego Pik'a! Piekny grubas z niepozornego lowiska   Shocked Ile mierzyl?
Zapisane
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #291 : 13 Października 2013, 21:54:59 »

Woda wygląda tak sobie, a tu proszę, całkiem niezły paszczak. Gratulacje!
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Rogalson

Wiadomości: 100


Warszawa


« Odpowiedz #292 : 13 Października 2013, 22:00:25 »

Sczupak równe 80cm (KOREKTA ok 95cm!!!!!!). Łowisko to zwykły park w Warszawie. Woda o tej porze niska 30-100cm, bardzo zarośnięta idealna na slidera. Średni wymiar tutejszych szczupaków to 50cm.

Gratki dla kolegi za 1ego Castingowego Pik'a! Piekny grubas z niepozornego lowiska   Shocked Ile mierzyl?

Łowisko niepozorne, ale w ciągu miesiąca kilka 60, ten 95 i sum... UWAGA....................... 150cm+
« Ostatnia zmiana: 13 Października 2013, 22:22:14 wysłane przez rogalson » Zapisane

Catch & Reklamówka
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #293 : 13 Października 2013, 22:03:53 »

Sczupak równe 80cm. Łowisko to zwykły park w Warszawie. Woda o tej porze niska 30-100cm, bardzo zarośnięta idealna na slidera. Średni wymiar tutejszych szczupaków to 50cm.
To chyba odpuszcze sobie wyjazd na Drużno Wink Zostaję w Warszawie na takich rybach Grin Gratulacje ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Rogalson

Wiadomości: 100


Warszawa


« Odpowiedz #294 : 13 Października 2013, 22:21:24 »

Wyjście było bardziej rekreacyjne i zabrakło miarki. Policzone po przelotkach wychodzi ok 95cm. Wprowadziłem w błąd za co przepraszam, bo teraz dopiero to zweryfikowaliśmy Smiley

Zapisane

Catch & Reklamówka
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #295 : 13 Października 2013, 22:24:01 »

Ładny początek ok
Gratki ok
A patrząc na łowisko przypomniała mi sie sytuacja jednego z moich kolegów.
Otóż parę lat temu złowił na stawie/prywatnym/ mamuśkę ok 10kg.
Przybiegła gospodyni z pobliskiej chaty i mu dziękowała że złapał
tego "parszywego zbója" co jej kaczki zjadał.
Kolega sie uśmiechnął i wypuścił mamuśkę.
Wtedy była jazda-" o ty sk...nie,żebyś więcej sie tu nie pokazywał.
Tak w życiu bywa/oczywiście szybko do auta i w nogi/ Laughing
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #296 : 13 Października 2013, 22:27:30 »

Wyjście było bardziej rekreacyjne i zabrakło miarki. Policzone po przelotkach wychodzi ok 95cm. Wprowadziłem w błąd za co przepraszam, bo teraz dopiero to zweryfikowaliśmy Smiley



Gdyby ten szczupak miał szczękę jak trener Gmoch to byłaby to spokojnie metrówa ! Smiley ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Orcus

Wiadomości: 1

Warszawa


« Odpowiedz #297 : 13 Października 2013, 22:54:41 »

Dziękuję Wam za miłe słowa. To był mój drugi dzień z castingiem w ręku i raczej myślałem, by go nie poplątać, a tu taka niespodzianka Smiley
Wielkie podziękowania dla rogalsona za jego cenne rady i za pożyczanie wędki (trochę się bał, jak patrzył, co z nią robiłem wczoraj, ale jednak zaryzykował Grin) oraz Mikołaja, który bardzo pewnie podebrał rybę za pierwszym razem.
Szkoda, że to nie był jednak Gmoch..... Wink
Zapisane
meme174

Wiadomości: 132


Białytsok


« Odpowiedz #298 : 13 Października 2013, 22:59:35 »

a ja sie mecze nad wisła Sad Gratki 1 pike na casta ! Smiley czekamy na kolejne Smiley
Zapisane

catch and release --> podstawy łowienia Tongue

Kogo wedka to wytrzyma Tongue
http://pl.youtube.com/watch?v=yxxtEnI72Hw
daniel_a.

Wiadomości: 101


Michałowice k/W-wy


« Odpowiedz #299 : 14 Października 2013, 06:42:08 »

Piękny!
Nie spodziewałbym się, że z takiej strużki można coś wydłubać, a tu proszę ...
Chyba powinienem do pracy z wędką chodzić  Laughing

Gratuluję  ok
Zapisane

pozdrawiam
Daniel
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!