http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 17:27:15

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Blanki Fishing ART
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Blanki Fishing ART  (Przeczytany 7507 razy)
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« : 19 Lutego 2013, 17:00:54 »

U sąsiadów "podniecają" sie od dłuższego czasu. Pojawiła sie http://fishingart.eu/ oferta podobno polskich blankow. Jakie wasze opinie na szybko ?
Ja po  5 minutach "studiowania" nie widzę szczególnych ekscesow. Wszystkie dwuczęściówki. Jakoś mnie nie przekonuje firma z zerowym doświadczeniem, choć tu mogę sie mylić. Warunki gwarancji , no powiedzmy...
M.

edit: wagi blanków tez nie widzę
edit 2 i jeszcze BYKI "Zoptymalizowano pod kontem"  Smiley Rozumiem pod kontem bankowym właściciela  Wink
« Ostatnia zmiana: 19 Lutego 2013, 18:44:33 wysłane przez Maraf » Zapisane

coincidentia oppositorum...
leszek11

Wiadomości: 88

Zabłocie


« Odpowiedz #1 : 19 Lutego 2013, 18:40:12 »

Ceny na poziomie światowym, żal że nic taniej mimo iż produkowane w Polsce.
Gwarancja też niezbyt ciekawa, jakość blanków wielka niewiadoma?

                                                                                Pozdrawiam
Zapisane
Homesaver

Wiadomości: 178

Sandomierz


« Odpowiedz #2 : 19 Lutego 2013, 18:50:11 »

A czemu miało by być taniej?
Bo w polsce produkowane?
Nie sądze że płace są niższe niż w chinach, a i producent (bardziej Właściciel) chce też zarobić.

Ceny są mało ciekawe, szczególne Boron.

Ale i chętni się znajdą.

Posiadałem 20 lb Spinning na Balnku CTS.
Fajny był dopuki ne styknoł się z drzwiami samochodu.
Potem był już nie dwuczęściowy tylko już trzyczęściowy.

W tedy przestał mi sie podobać.  Grin
Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #3 : 19 Lutego 2013, 19:20:36 »

Polityka cenowa mnie nie obchodzi. Niemniej jednak gdybym miał wydać 1000 PLN na debiutujący blank, którego koszty uzbrojenia też są niemałe, to mimo sympatii dla polskich wyrobów wolał bym kupić nawet 100 czy 200PLN droższy blank renomowanego producenta, ktore zresztą Fishing Art ma w ofercie.. No i te 50$ dopłaty do wymienianej w ramach gwarancji części brzmi niesmacznie.
M.
Zapisane

coincidentia oppositorum...
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #4 : 19 Lutego 2013, 20:54:38 »

Polityka cenowa mnie nie obchodzi. Niemniej jednak gdybym miał wydać 1000 PLN na debiutujący blank, którego koszty uzbrojenia też są niemałe, to mimo sympatii dla polskich wyrobów wolał bym kupić nawet 100 czy 200PLN droższy blank renomowanego producenta, ktore zresztą Fishing Art ma w ofercie.. No i te 50$ dopłaty do wymienianej w ramach gwarancji części brzmi niesmacznie.
M.
Witam!

Tą swoją gwarancję to mogą najpierw zmiąć w dłoniach żeby nie drapała a później powiesić w wychodku na gwoździu w celu wiadomo jakim.  Laughing
Zasadniczo nie wróżę firmie z takim podejściem i marketingiem wielkiego sukcesu rynkowego.
Ale jak to w Polsce zawsze znajdzie się jakiś idiota który zechce testować za swoje pieniądze dziwne wynalazki.
Może można by to było sprzedawać w czasie wycieczek na Jasną Górę, przez TV MANGO Gdynia albo na specjalnych "spotkaniach" dla starszych łudzi, moja Mama już mi kupiła kilka wynalazków z takich spotkań może następnym razem dostanę wędkę boronową która na pewno sama łowi ryby, nawet wstawać rano z łóżka nie trzeba  Laughing Laughing Laughing Laughing

Serdecznie Pozdrawiam!
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #5 : 19 Lutego 2013, 21:38:06 »

St.Croix wprowadził podobne zasady gwarancyjne, kwota tylko trochę niższa bo 100zł.
Zapisane

Pozdrawiam
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #6 : 19 Lutego 2013, 23:15:54 »

St.Croix wprowadził podobne zasady gwarancyjne, kwota tylko trochę niższa bo 100zł.

Witam!

ST. CROIX Wisconsin - Polska  = 100 zł (może się trafić jednoskład)  Laughing

FISHINGART Kraków - Polska = 50$

Jaki kraj, tacy terroryści  Laughing

Serdecznie Pozdrawiam!
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #7 : 19 Lutego 2013, 23:47:46 »

St.Croix wprowadził podobne zasady gwarancyjne, kwota tylko trochę niższa bo 100zł.

Witam!

ST. CROIX Wisconsin - Polska  = 100 zł (może się trafić jednoskład)  Laughing

FISHINGART Kraków - Polska = 50$

Jaki kraj, tacy terroryści  Laughing

Serdecznie Pozdrawiam!
Cheesy Beer
Zapisane
Samwieszkto

Wiadomości: 316

Bytom.


« Odpowiedz #8 : 03 Marca 2013, 12:40:12 »

Trochę mnie dziwi wasz , tak jednoznacznie negatywny stosunek do blanków z FishingArt.
Rozumiem że trudno by było zamówić blank boronowy made In Kraków nie wiedząc nic o jego faktycznej jakości , ale żeby tak od razu potempiać w czambuł ........ ?
Mam wrażenie że grają tu rolę jakieś osobiste uprzedzenia. ( nie wiem jakie ani czyje )
Ja zamawiałem u Zielińskiego wędki ( na blankach CTS ) i zapewniam wszystkich że to bardzo profesjonalna firma ; a co do blanków z Krakowa - czas pokaże co to za jedne.  Tymczasem są to bodaj jedyne blanki jakie produkuje się w Europie , a już napewno w Polsce. Może jednak warto by było dać im szansę ?
Zapisane

Pozdrawiam. Jacek.
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #9 : 03 Marca 2013, 13:22:29 »

Trochę mnie dziwi wasz , tak jednoznacznie negatywny stosunek do blanków z FishingArt.
Rozumiem że trudno by było zamówić blank boronowy made In Kraków nie wiedząc nic o jego faktycznej jakości , ale żeby tak od razu potempiać w czambuł ........ ?
Mam wrażenie że grają tu rolę jakieś osobiste uprzedzenia. ( nie wiem jakie ani czyje )
Ja zamawiałem u Zielińskiego wędki ( na blankach CTS ) i zapewniam wszystkich że to bardzo profesjonalna firma ; a co do blanków z Krakowa - czas pokaże co to za jedne.  Tymczasem są to bodaj jedyne blanki jakie produkuje się w Europie , a już napewno w Polsce. Może jednak warto by było dać im szansę ?

Ja nie mam negatywnego stosunku  Wink Po prostu wyszczególniłem co mi sie nie podoba.  I z pewnością nie robi "dobrze" temu, skądinnąd ciekawemu przedsięwzieciu. Inni Koledzy tez akcentują te fragmenty. Nikt nie krytykuje samej incjatywy czy jakości produktu bo też niby skąd miał by ją znać. Na rynku mamy wiele sprawdzonych, bardzo dobrej jakości blanków, których części  nota bene p. K. Zielinski jest dystrybutorem, a więc nie widzę powodów aby eksperymentować z nieznanym  i relatywnie bardzo drogim produktem. Na dodatek na niezbyt przyjaznych klientowi warunkach gwarancyjnych. No ale to wszstko juz było napisane.
M.
« Ostatnia zmiana: 08 Marca 2013, 13:53:21 wysłane przez Maraf » Zapisane

coincidentia oppositorum...
Samwieszkto

Wiadomości: 316

Bytom.


« Odpowiedz #10 : 03 Marca 2013, 13:33:49 »

Parę zamówień na nowe blanki poszło już do Krakowa.
( kto bywa na j.pl ten pewnie wie ) . Między innymi Tomy już niedługo polowi nowym sprzętem.
Może i tutaj zamieści jakiś opis .....(?)
Zapisane

Pozdrawiam. Jacek.
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #11 : 08 Marca 2013, 11:30:26 »

Cieszy mnie każda polska inicjatywa bo buduje naszą gospodarkę. Gdyby pojawił się multiplikator w całości produkowany w Polsce to pierwszy bym go kupił, podobnie silnik elektryczny do łódki czy inny sprzęt. Dziś takiej możliwości nie mam niestety ani w sprzęcie wędkarskim ani wielu innych dziedzinach.
Jeśli blanki będą porównywalnej jakości jak wiodących producentów i serwis będzie klienta traktował priorytetowo to chętnie skorzystam z ich oferty płacąc rynkową cenę za produkt wysokiej jakości.
Trzymam kciuki za Fishing ART i mam nadzieję, że złym podejściem nie położą marki zanim się rozwinie.
Zapisane

Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!