http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 10:45:18

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Panowie może do Rosji
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Panowie może do Rosji  (Przeczytany 3379 razy)
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« : 01 Września 2011, 20:37:43 »

Można by się zebrać w kupę i zorganizować za jakiś czas wyprawę do Matuszki Jarasiji na pewno znaleźli by się chętni popatrzcie ile do obłowienia.

http://maps.google.pl/maps?saddr=62.153477,70.342541&hl=pl&ll=60.378575,66.791382&spn=1.534058,5.410767&sll=62.150831,70.389919&sspn=0.045308,0.169086&vpsrc=6&mra=mift&mrsp=0&sz=13&t=h&z=8
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1 : 01 Września 2011, 20:46:28 »

Orientujesz się ile kosztuje sama wiza która jest podstawą aby tam wyruszyć. ?
Są i inne problemy o których akurat ja z racji wożenia wędkarzy na lotnisko
do Kaliningradu wiem z ich bezpośrednich relacji.
Nie jest to TANIA impreza a i trzeba mieć szczęścia sporo
żeby trafić na "opiekuńczego" przewodnika.
Pesymizmem zawiało ale wiem co piszę.
Tylko w tym roku zawoziłem wylatujących z Kaliningradu na Kolski trzy ekipy
jak i ich odbierałem więc co nieco nasłuchałem się. Mnie póki co tam nie ciągnie a i
kolegom po powrocie jak by nieco zapał osłabł aby tam wybrać się kolejny raz  Laughing Laughing

Niemniej jako, że mam wizę i 9-cio osobowe auto oraz doświadczenie  Laughing mogę chętnych zawieźć na lotnisko do Kaliningradu
skąd sobie polecą do Murmańska a dalej samochodami nad rzekę rybki połowić.  ok Fishing Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #2 : 01 Września 2011, 21:54:04 »

Wspaniały pomysł ja narazie nie moge się na coś takiego pisać. Ale nie lepiej koledzy zwiedzić rzeki, jeziora naszych wschodnich sąsiadów np. litwe i odwiedzić to co zostało Nam Polakom zabrane a potem nazwane litwa? Mają tak piękną rzekę Niemen a z tego co mój kolega z litwy pisał to dobrze wygląda sytuacja z rybami.
Zapisane



Fan jerkowania.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3 : 01 Września 2011, 22:02:49 »

Cytat: jarek001
Mają tak piękną rzekę Niemen a z tego co mój kolega z litwy pisał to dobrze wygląda sytuacja z rybami.

Koledzy z WCWI nieco inaczej widzą  rybostan  w tej rzece.  Tongue Ja niestety więcej nie wiem ale zapewne zajrzy tu Artur Kiersnowski to coś
dorzuci od sibie bo zdaje się był tam i łowił.
Ja osobiście  dowiem się więcej  w przyszłym roku kiedy to wreszcie wypali zaplanowany wyjazd w tamte strony.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #4 : 01 Września 2011, 22:08:44 »

No tak. U tych ze wschodu co poznałem zarówno z litwy, białorusi czy od potomków morderców dzieci i kobiet polskiego pochodzenia z ukrainy zawsze wszystko jest sto razy większe i najlepsze. A wiadomo jak jest... Odchodząc od tematu to mój kolega często wspiera Polską mniejszość na wschodzie i często robi zbiórki u nas dla Naszych rodaków... Kilka razy tam byłem i nigdy nie widziałem tam nic więcej jak biedy i płaczu Naszych Polskich braci.
Zapisane



Fan jerkowania.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #5 : 01 Września 2011, 22:14:06 »

Nie zajmujmy się tu polityką  nic dobrego ona nie przynosi szczególnie na takim forum jak wędkarskie  .....są lepsze miejsca niż multiplikator.pl 
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #6 : 01 Września 2011, 22:18:00 »

To nie jest żadna polityka :-)...  Wink  3maj się i połamania kija
Zapisane



Fan jerkowania.
jazzmad

Wiadomości: 145


gda


« Odpowiedz #7 : 01 Marca 2013, 07:19:16 »

W zeszłym roku zapłaciłem za wize ok 1000 pln, ale to była tak zwana expresowa, na 30 dni.
Nie wiele miałem czasu by połowić, w zasadzie to nie złapałem nic poza kilkoma małymi szczupakami, ale za to paliwo tanie !
« Ostatnia zmiana: 01 Marca 2013, 07:24:39 wysłane przez jazzmad » Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!