image1 image2 image3

Fenwick w Polsce

Od niedawna mamy na polskim rynku dystrybutora uznanej na całym świecie, legendarnej marki Fenwick. Co prawda z ofertą można zapoznać się na stronie www, jednak my postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej podstawowym seriom wędzisk Fenwick. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej: Fenwick w Polsce

Wielki konkurs multiplikator.pl !!!

Z przyjemnością ogłaszamy wielki konkurs portal multiplikator.pl!
Konkurs ten, nie jest prosty, ale jest o co walczyć! Każdy z Was ma równe szanse ze względu na zróżnicowane kategorie! Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu!

Czytaj więcej: Wielki konkurs multiplikator.pl !!!

Dragon - castingowe nowości na 2008r

Do nowego roku mamy jeszcze prawie pięć miesięcy, jednak producenci i dystrybutorzy już pracują nad ofertą na 2008 rok. Dowodem na to są modele testowe nowych wędzisk castingowych marki Dragon. Ciekawy design, dobrej jakości komponenty, szeroki wybór mocy i długości. Poniższy tekst i zdjęcia, to zaledwie pierwsze spojrzenie na nowe modele wędzisk Dragon.

Czytaj więcej: Dragon - castingowe nowości na 2008r

Daiwa - nowości na rok 2006

Daiwa - nowości na rok 2006

Daiwa zaprezentowała na swojej odnowionej stronie nowości na rok 2006. Słowo nowości można traktować w cudzysłowie, ponieważ wszystkie nowe modele, były już dostępne w tym roku. Asortyment Daiwy został poszerzony o modele: Viento, Coastal Inshore oraz Luna. Niestety tylko w Viento przewidziano wersję na lewą rękę. Ponadto kilka modeli zostało poddane odświeżeniu.

Czytaj więcej: Daiwa - nowości na rok 2006