image1 image2 image3

Redakcja

 

 


szczupak

 @Pike

 Właściciel/Redaktor

Casting/Mucha

Przygodę z castingiem rozpoczynał wiele lat temu, kiedy można było jedynie marzyć o dostępności odpowiedniego sprzętu. Niezrażony coraz skuteczniej łowił wiele gatunków ryb z użyciem multiplikatora. Wnikliwy analityk, interesuje się mechaniką multiplikatorów oraz łodziami, wędkarz. Swój wolny czas stara się spędzać nad zaporówkami w pogoni za sandaczami lub nad jeziorami szukając okazowych szczupaków.

 

 

 

 

 


 

 


Urso

@Urso

Właściciel/Redaktor

Wędkarstwem interesuje się od najmłodszych lat. Początkowo spławik, później zauroczenie spinningiem. Fascynacja castingiem przyszła kilka lat temu i trwa nieprzerwanie do dziś. Moją przygodę z multiplikatorami zacząłem nieco inaczej niż wszyscy, ponieważ od początku stosowałem je do lekkich przynęt i właśnie takie łowienie sprawia mi największą przyjemność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


@Buri

Redaktor

Casting

Zarażony castingiem w 2005 roku. Przez mijające lata poznał od podszewki niezliczoną ilość multiplikatorów wielu producentów. Miłośnik tuningu, domorosły zbrojmistrz wędek castingowych. Oddany łowieniu szczupaków, szczególnie zakochany w łowieniu na jerki i woblery. Ciepłe, letnie wieczory lubi spędzać na pstrągowymi rzekami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ferox

 

@peresada

 Redaktor

Casting/Mucha

Casting i mucha, dwie dziedziny, między które dzieli swój czas nad wodą. Obie metody skutecznie wykorzystuje przy połowach pięknych szczupaków i pstrągów w Irlandzkich jeziorach. nie jest mu obce również wędkarstwo morskie. Sprzętowy praktyk łowiący dziś wyłącznie wędkami zbudowanymi przez siebie. Ostatnio oddany samotnym połowom ze specjalistycznego kajaka.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

@YotaarYotaar

 Redaktor

Casting/Mucha

Zapalony castingowiec, od jakiegoś czasu coraz częściej pojawia się nad wodą z muchówką. Entuzjasta sprzętu castingowego najwyższej jakości, głównie pochodzącego z kraju kwitnącej wiśni. Każdy potrafi złowić więcej lub mniej ryb, ale opisać swoje poczynania w tak poetycki sposób potrafi tylko Grzesiu.